Ефірна олія розмарину 5 мл / 10 мл / 20 мл

Ефірна олія розмарину

Ефірна олія розмарину усуває невпевненість у своїх силах. «Трава серця», – оптимізує коронарний кровообіг, артеріальний тиск; укріпляє стінки вен, знімає запалення при варикозах, геморої, флебітах. Запобігає розвитку вегето-судинної дистонії. Усуває набряки і запалення при артритах, невритах, остеохондрозі.

 

Отримують методом гідродистиляції із свіжої квітучої частини куща розмарину лікарського – “трави серця”.

Має свіжий камфорний запах із смолисто-хвойним відтінком.

 

Дія

 

Показання

 

Способи застосування

Розмаринова олія добре поєднується з лавандовою, пачулієвою, які взяті в рівних пропорціях, кипарисовою, ялівцевою, апельсиновою і геранієвою (у співвідношенні 1:1:1:1), дають ефективні композиції, які можна використовувати при проблемній шкірі і волоссі, целюліті, гострих респіраторних захворюваннях і порушенні функції опорно-рухового апарату. Ці композиції можна використовувати для збагачення косметичних засобів, а також для масажу, ванн, компресів, розтирань і аромаламп.

 

Збагачення косметичних засобів

3 краплі розмаринової олії чи однієї із композицій олій змішати з 10 г (мл) основи (крему, лосьйону, ополіскувача, шампуню та інші)

 

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість розмарину. Обережно вживати при вагітності, підвищенній чутливості шкіри. Не вживати при епілепсії, гіпертонії, а також одночасно з препаратами, які містять залізо.

 

Умови зберігання

Зберігати щільно закритою при температурі від +5 до +25°C, в недоступному для дітей місці.