Ефірна олія пальмарози 5 мл / 10 мл

Ефірна олія пальмарози

Ефірна олія пальмарози відновлює сили після хвороб та «ударів» долі, адаптоген, сприяє покращенню пам’яті та уваги. Нормалізує артеріальний тиск. Оптимізує роботу органів травлення, усуває спазми, метеоризм, ферментний дефіцит. Загоює тріщини і рани. Усуває болючість та нерегулярність місячних.

 

Олію одержують з дикорослої трави, що стелиться, яку скошують до моменту цвітіння. Оптимальний вихід олії забезпечує повністю просушена трава, перероблена приблизно через тиждень після збору.

Спочатку олія поставлялася з Індії, де її виробництвом займалися багато поколінь висококваліфікованих майстрів. Сьогодні олія також поступає з Коморських островів і Мадагаскару.

Існують два різновиди трави – «мотія» і «софія», що виростають в різному середовищі і на різних висотах. З «мотії» одержують олію більш високої якості і з більш приємним ароматом. Олія відома також як «індійська геранієва олія» або «роша». Її часто додають до більш дорогої трояндової олії.

Аромат: Солодкий, квітковий, дещо сухий, з відтінком аромату троянди.

 

Дія

 

Дія на свідомість

 

Дія на тіло

 

Дія на шкіру

Вважається, що олія в цілому протистоїть шкірним інфекціям.

 

Сполучуваність

Апельсин, бергамот, жасмин, іланг-іланг, лаванда, лайм, меліса лікарська, пеларгонія, петигренева олія, троянда, розове дерево, санталове дерево, фіалка, цитронелла.

 

Умови зберігання

Зберігати щільно закритою при температурі від +5 до +25°C, в недоступному для дітей місці.