Відгуки

Відгуки людей, які вживали фітопрепарати ТМ «Зелена аптека планети здоров’я» Львівського виробництва. (Подано лише деякі результати застосування фітовитяжок)


Ірина, Самбір, Львівська обл.2018 рік

Хочу поділитись своїми результатами лікування препаратами
«Зелена аптека планети здоров`я» Львівського виробництва. Лікувалась від безпліддя багато років, дорогими препаратами  і ніякого результату, випадково потрала у Львові по вул.Городоцька,64 в Зелену аптеку, Світлана Володимирівна порекомендувала мені комплекс препаратів, а саме Дітород,Аднексин,Струмонат,Панкреалін на перший курс і Дітород,Аднексин,Струмонат,Птозалік на другий курс, ці препарати я пропила два курси  і завагітніла. Моїй радості немає меж і хто б міг подумати, травичка, яка коштує копійки в порівнянні з тим, що я витратила. Дуже вам дякую, побільше б таких людей, які повертають людям сенс життя.
Р.S.До речі, за консультацію з мене не взяли ні копійки.

Володимир, Львів 2017рік

Пройшовши обстеження,мені виявили кісту в нирках,лікар сказав,що це не лікується,тільки спостерігатись,щоб не росла,але я звернувся в «Зелену аптеку планети здоров’я» і мені порекомендували фітопрепарати Нефролін,Кістолітин,Соленормін.Лікувався вашими препаратами Львівського виробництва три місяці і від результату на повторному УЗІ лікар був здивований,що кісти нема і випитував у мене що я приймав.Тому шановні лікарі хочу сказати,що ліки для лікування кісти таки є,сам на собі випробував.

Валентина,Камянець-Подільський,Хмельницька обл. 2017р.

Стався неприємний зі мною випадок – викидень,потрібна була чистка,лікар в нас в Камянці порекомендував пропити декілька днів
Гінекочист,препарат Львівського виробництва,тм «Зелена аптека планети здоровя».Прийшовши знову на повторний огляд і лікар, і я були вражені,нічого незалишилось,все було чисто,обійшлось без операції.Я дуже вдячна вам за ваші препарати,як можна порівняти заміну чистки на вживання фітовитяжки,просто пропити,без наркозу,без болісних,неприємних процедур.

Віталій 11років,Івано-Франківськ-2017рік

Приймав від папілом і бородавок Поліпон,Гельмінтин,Гемосанат, Панкреалін три місяці,всі папіломи і бородавки відпали.Дуже вдячні пані Світлані за ваші препарати і ставлення до людей.

Людмила Одеса,2018рік

Відпочивала і проходила курс лікування у Трускавці,проблеми зі шлунково-кишковим трактом,майже постійна печія,що тільки не приймала і куди не зверталась. Порекомендували мені у «Зеленій аптеці» препарати Панкреалін і Улькогастр пропила курс і дуже мені допомогло,приїхала додому і замовила ще на три курси,печія пройшла повністю,а також разом тим відрижка і здуття. Дуже вдячна!!!

Алесь,Білорусія 2017рік

Приїжджаю один раз в рік в Україну по справах і користуючись можливістю купую в Зеленій аптеці по вул.Городоцька,64 настоянку Ендокринолік для лікування цукрового діабету,перепробував багато препаратів,але ваш,Львівського виробництва, мені підходить найбільше,я приймаю тільки його і цукор в нормі,завжди беру по 16 флаконів на рік.

Габріелла,Польща 2018рік

Часто їжджу до Львова і вирішила спробувати ліки на травах для схуднення,важила 130 кілограм,раз в півроку приїжджаю і беру ліки на півроку.Вже скинула 30 кілограм за рік,приймала Струмонорм, Ендокринолік,Панкреалін,Холанган,Гепатозин,Аднексин,Кишківник-норм,Обмін-норма,Гормони-норма і Формулу схуднення курсами. Дієти особо не притримуюсь,стараюсь після 19 год.не їсти, результатом дуже задоволена.У нас в Польщі таких Зелених аптек нема,а тим більше консультацій,треба переймати досвіду у вас.

Світлана,Суми 2017рік

Лікувалась у Трускавці,постійні запори мене замучили,результат був,але не такий як би хотілось,поки не взяла у Зеленій аптеці Лаксонат Львівського виробництва,пролікувалась ним два місяці,тоді порекомендували мені взяти комплексно ще Холанган і Панкреалін ще на два місяці,результатом задоволена,тепер якщо треба спасаюсь тільки Лаксонатом,не часто,але час від часу треба підтримувати.

Галина,Львів 2018рік

Пані Світлано дуже дякуємо вам за ваші препарати,таке враження, що майже весь Львів в курсі за ваш Гельмінтин від глистів,потрапила в вашу аптеку на Городоцьку, ви мені порекомендували Гельмінтин і Холанган для дитини,переконалась тоді,коли сама побачила як виходять глисти,а потім ще почула, що мамочки давно користуються вашими препаратами.А саме головне,що після хімічних ліків не було такого ефекту,які б’ють по печінці ,нирках і інших органах,а це трав`яні засоби,які не шкодять і не мають побічних ефектів.

Роксолана,Львів 2018рік

Бородавки і папіломи були майже по всьому тілу,у Зеленій аптеці планети здоров’я у Львові по Городоцькій придбала комплекс лікування і результатом вражена,правда приймала чотири місяці,але тіло повністю очистилось.Приймала Вакулін,Поліпон,ТОRCH- комплекс,Гемосанат,Панкпералін,Струмонат,Гельмінтин курсами.

Інна,Хмельницький 2018рік

Вирішила схуднути,підкорегувати тіло від целюліту.У нас в Хмельницькому по вул.Пілотська,7 є філія вашої Львівської Зеленої аптеки,порекомендували мені там Формулу схуднення,Обмін-норма,Гормони-норма та Антицелюліт,що хочу сказати.Дуже задоволена результатом,мало того, що дійсно схуднула, то шкіра просто супер після Антицелюліту,таке враження,що апельсинова шкірка стала пружною.

Тетяна,Хмельницький 2018рік

Придбала у вашій аптеці в Хмельницькому по вул.Пілотська,7 препарат Бюст-норма і дуже задоволена результатом,груди після родів були обвисші,після декількох курсів прийому стали пружні і таке враження, що збільшились.

Іван,Львів 2018рік

Приймав для розрідження крові аспірин і отримав проблеми шлунку,в Зеленій аптеці запропонували замінити на рослинний препарат Антикоагулянт,приймаю і результати добрі.На початку лікування Антикоагулянт пив разом із Холанганом,Гемосанатом, Тромбалгіном,а також Фітовітаміни групи В,Фітовітаміни А,Д,Е,К,С,Р, і Амінокислотний комплекс.

Любомир,Стрий 2018рік

Довгий час мучив кашель,постійно збиралось мокротиння і ніяк я не міг викашляти,що тільки я не приймав,все що рекомендували,скупив піваптеки,поки не придбав у Львові по вул.Городоцька,64 в Зеленій аптеці Бальзам Пульмо,пропив два тижні і кашель пройшов,хочу сказати що цей Бальзам Пульмо реально допомагає,тепер як тільки кашель зразу беру тільки його.

Андрій,Львів 2017рік

Дуже турбували ноги,не міг ходити,таке враження, що хтось одягнув капкан,порекомендували мені у Зеленій аптеці по Городоцькій настоянку Нефролін і Соленормін,а на другий курс Нефролін і Подагролік,пропив два курси як на світ народився,легко стало ходити і нічого не болить.

Соломія,Львів 2018рік

Поставили діагноз фіброма,під час місячних сильні коровотечі,болі,так продовжувалось не один рік,лікарі всі в один голос твердили,що це гормональна пухлина і вона не лікується,тільки оперативно удаляти матку,це важка операція і не відомо скільки часу треба після неї відходити.Я взяла собі лікування препаратами Фібромолік,Боліголофіт і Фемітин,на другий курс мені порекомендували Фібромолік,Бластонат,Кістолітин,так я пропола чотири курси чергуючи,місячні прийшли до норми,кровотеч не має,вузла теж немає,дуже вдячна вам за препарати.

Луцьк,Іванна 2017рік

Виявили поліп едометрію,запропонували чистку,я знайшла в інтернеті ваші препарати,придбала Гінекочист,Кістолітин,Церкотумор, пропила два курси і поліпу як не було,лікарі в мене все випитували чим я лікувалась,а дізнавшись так і не повірили,що трави на таке здатні.

Чернівці,Маргарита 2017рік

Виявили кісту в печінці,сказали що не лікується,тільки оперативно. Придбала ваші препарати в Чернівцях Холанган і Кістолітин пила перший місяць,на другий взяла Гепатозин,Гельмінтин,Кістолітин,на третій Холецистин,Кістолітин,Бластонат,після наступного огляду підтвердили,що кісти нема.

Ужгород,Еміл 2018рік

Виникли проблеми з потенцією,звернувся до лікарів назначили купу медикаментів,пив все по призначенню,результат відчув,але не дуже. Порекомендували мені,що брали у вас у Львові фітопрепарати Простатолік і Чоловічу міць,придбав і я пив десь зо три місяці, результатом довольний,тепер час від часу пропиваю для профілактики.

Рівне, Галина Степанівна 2017рік

Проблеми з головою мене замучили,постійно болить,крутиться,тиск підвищений майже постійно.Я лікувалась вашими препаратами ще у Рівному як ви були у нас в обласній поліклініці і мені дуже допомагали ваші препарати,тепер змушена отримувати новою поштою, замовляю Гіпертонат,Склеротин,Нефролін,Сердечник і Спазмолік-Судоми,мені дуже добре з цими препаратами,проліковуюсь курсами і дуже шкода,що у вас закінчилась оренда в Рівному,так було зручно,прийти і вибрати все, що треба.

Марія,Львів 2018рік

Ваші препарати справді допомагають, а ваш Гіпертонат реально збиває тиск.Лікую гіпертонію пару місяців вашими препаратами,спочатку пила Гіпертонат,Нефролін,Кардіонат, Склеротин,а тепер коли тиск нормалізувався,залишила тільки Гіпертонат про всяк випадок і як тільки підніметься п’ю по 20-25 крапель декілька разів частіше і тиск приходить в норму.

Степан,Львівська обл. 2018рік

Переніс інсульт,пройшов стаціонарне лікування,вроді все відновилось,виписали додому,а в дома і тиск почав скакати, і голова болить,крутиться і ноги болять,пропив багато ліків,толку мало,тепер п’ю ваші Енцефатин,Асцитин,Антикоагулянт,Гіпертонат,Нефролін, Арніку,почуваю себе добре,закінчу,приїду продовжувати лікування.

Володимир,Львів 2017рік

Працюю водієм далекобійником,дієти не дотримуюся,постійно проблеми зі шлунком,пече печія,лікуюсь вашими препаратами давно,багато чого вилікував,останнім часом пив Панкреалін і Улькогастр десь три місяці,печія вже не турбує,тільки десь колись як наїмся гострого.

Любов Семенівна,Полтава 2018р

Дуже почало лізти волосся,що тільки не пила і чим тільки не змазувала,хто що пропонував,толку ніякого,поки не придбала ваші препарати Панкреалін,Струмонат,Гельмінтин і Алопетин,його також і втирала,волосся перестало лізти,а також почало відростати.

Руслана,Львівська обл.2017рік

Діагностували фіброзно-кістозну мастопатію,лікувалась півроку, пролікувалась повністю.Пила Мастонат,Кістолітин,Боліголофіт,потім міняли на Бластонат,Канцерон,Церкотумор,Протипухлин.

Ірина,Хмельницька обл.2018рік

Поставили вузловий зоб,лікувалась вашими ліками на травах і досить успішно.Вживала Струмонат,Боліголофіт,Зобник,на другий курс призначали Струмонат,Зобник,Бластонат,на третій курс Струмонат, Кістолітин,Канцерон,на четвертий курс Струмонат,Церкотумор, Протипухлин,на п’ятий курс Струмонат,Зобник,Кістолітин,на шостий Струмонат,Боліголофіт,Бластонат.Дуже дякую,вузлів нема,нічого мене вже не дусить,а то як тільки приходив вечір начинало дусити,заснути було дуже важко,тепер і засипаю добре, і вночі не просинаюсь.

Влада,Тернопільська обл.2018р

Лікувала обструктивний бронхіт вашими препаратами,вживала Бронхотин,БальзамПульмо,Гемосанат,Імунолік,Фітовітаміни,пропила три курси підряд,результат дуже добрий,дуже задоволена.

Юрчик,Львів 2018р.

Дитина дихає ротом вночі,хропить,крутиться,обстежились,виявили аденоїди,лікувались десь півроку,пили Поліпон,Арніку,Гельмінтин, пізніше нам давали ще Імунолік,закапували тим же Поліпоном,зараз спить нормально,дихає нормально,на повторному обстеженні лікар сказав,що аденоїдів нема,будемо всім рекомендувати.

Вікторія ,Львівська обл.2017р

Як тільки починається похолодання,зразу в моєї доньки 6 рочків,починаються проблеми,часто болить горло,нежить,респіра- торно-вірусні інфекції,звернулась до вас в Зелену аптеку,пропили ми пару курсів Імунолік,Гельмінтин,Гемосанат,Лорефіт,а потім Фітойодіс, Фітоінрерферон,Фітовітаміни,рік часу я мала спокій,тепер профілак- тично хочу знову взяти,зміцнити імунну систему.

Галина,Житомир 2018р.

Звернулась до лікарів з низьким тиском,слабістю,сонливістю, постійною втомою,іноді навіть запаморочення голови,після нічного сну відчуття втомленості,виникають моменти нервового напруження,серцебиття,також можуть виникати панічні атаки,лікарі поставили діагноз ВСД за гіпотонічним типом,лікувалась дуже довго,але то тимчасовий ефект,запропонували ваші препарати дівчата у Житомирі в Зеленій аптеці Гіпотин,Вегетосудин,Кардіонат, Струмонорм,Неврозин,Фітовітаміни,пролікувалась чотири курси підряд без перерви,тиск нормалізувався,відчуваю приплив енергії,голова не крутиться,нерви заспокоїлись і серцебиття не тривожить,одним словом хочеться жити,працювати.

Сашко,Вінниця 2017рік

Хворію на бронхіальну астму,приймав Астмолік,Бронхотин,Алерголік, Гельмінтин,Антиокстдантний фітокомплекс, результат більш ніж задовільний,приступів задухи нема,цієї весни не було загострення,зараз осінню візьму профілактично ще раз проп’ю.

Тетяна Павлівна,Київ 2018рік

Маю проблеми із серцем,дусить мене,задихаюсь, поставили мені стенокардію,крім цього проблеми з головою,забуваю,голова кружиться і болить,і ще густа кров.Купила Стенокарденолін,Склеротин,ще порекомендували мені Холанган і Антикоагулянт,п’ю уже третій місяць і перестала задихатись та перестало душити,дуже рада,а то не можливо було пару метрів пройти.

Анатолій,Дніпро 2018р.

Після інфаркту дочка придбала мені препарати Інфарктин,Сердечник, Холестеринум,Антикоагулянт,Фіто-Аргінін,Фіто-Калій(К), Фіто-Магній(Mg),приймаю уже третій курс як порекомендували і почуваю себе дуже добре,серце не турбує,артеріальний тиск в нормі

Анна,Кривий Ріг 2018рік

Турбує важкість і набряк ніг,часто бувають судоми,поставили варикозне розширення вен. Лікуюсь вашими фіто витяжками,вживаю Венотон,Лімфолік,Спазмолік-Судоми,ФітоМагній,Антикоагулянт, Судинотон,Тромбалгін,пропила вже два місяці,судоми зникли,набряк зійшов,важкості не відчуваю,буду ще деякий час продовжувати,а потім профілактично час від часу.

Люба Миколаївна,Львівська обл. 2017рік

Поставили діагноз лімфостаз,не можливо ходити,нога отекла, набрякла,налилась,спасаюсь вашими фітовитяжками,почуваю себе набагато краще,вже нема такої набряклості,хоч можливо ходити, вживаю Лімфолік,Судинотон,Антикоагулянт,Холестеринум,Фіто-Магній,Нефролін.

Ольга,Харків,2018рік

Турбують головні болі,погіршення пам’яті,загальна слабкість, з’являються роздратування,запаморочення,терпнуть руки,шумить,дзвенить і в голові, і в вухах.Лікарі поставили діагноз атеросклероз судин,приймаю вже четвертий місяць Склеротин, Холестеринум,Енцефатин,Антикоагулянт,Фіто-Магній,Фіто-Аргінін.Почуваю себе добре,вже не шумить і не дзвенить,біль буває дуже рідко,пам’ять стала набагато краща,руки не терпнуть,можна працювати,а саме головне що є бажання і сила з’явилась.