Аромакомнозиція ефірних олій для мужчин «Бажання» 5 мл

Аромакомнозиція ефірних олій для мужчин «Бажання»

Чоловіче масло, що підвищує потенцію, від якого жінки божеволіють, підвищує чутливість, робить чоловіка неперевершеним а жінку найбажанішою. Дає можливість відгадувати і виконувати найпотаємніші бажання партнера. Надає свіжість відносинам, продовжує час любовної гри.

 

Склад

Ефірні олії санталу, кедру, іланг- ілангу, пачулі.

 

Спосіб застасування

Використання ефірних олій для збудження:

Аромалампи. Налити в чашу аромалампи воду і додати 2-3 краплі ефірної олії для збудження.

Ароматизація тіла. Набрати в ванну теплої води (36-37°C), додати в сіль для ванни 7-8 крапель ефірної олії-афродизіака і дати суміші розчинитися у воді. Тривалість прийняття аромаванн – 15 хвилин.

Масаж з ефірними оліями. Змішати 3-4 краплі ефірної олії з однією чайною ложкою олії для масажу та наносити на шкіру партнера легкими, погладжуючими рухами.

 

Протипоказання

Не можна наносити на шкіру в чистому (нерозбавленому) вигляді; застосовувати внутрішньо; необхідно уникати контакту з очима та слизовими оболонками, не наносити на статеві органи. Також з обережністю застосовувати людям, схильним до алергії.

 

Умови зберігання

Зберігати в герметично закритому флаконі темного кольору при кімнатній температурі не вище 25°C в недоступному для дітей місці. Уникати попадання прямих сонячних променів.

 

Термін зберігання

При дотриманні герметичності упаковки – 5 років. Бажано використати протягом 6 місяців після відкриття флакону.